درباره شرکت زیگلتون

زیگلتون چرا

کارخانه آجرهای دست ساز زیگلتون با استعانت از خدای متعال، همیاری پرسنل و متخصصان فعال، خلاق به عنوان اولین تولید کننده این سبک آجر در ایران ، درسال 1393 در شهر مشهد تاسیس گردید.

آجرهای دست ساز زیگلتون ترکیباتی فمنتی با فرمول ساخت ویژه و متشکل از چندین مواد معدنی اصصلاح شده ، نانوهیدروکربنات ها ، پیگمنت های معدنی و گروهی دیگر از ترکیبات می باشند که پس از طی تولیدی منحصر به فرد ، خواص سازگار با انواع شرایط اقلیمی می یابند و به جهت نوع ترکیبات تولیدی غیرآهکی برخلاف بسسیاری از آجرهای موجود در بازار دچار شوره زدگی نمی شوند.

 این مجموعه تولیدی که هم اکنون نیز به عنوان بزرگترین تولیدکننده انواع آجر دست ساز  در سطح کشور مطرح است همواره به خود می بالد که محصولات آن در بیش از چندین هزار پروژه نمای داخلی و خارجی انواع ساختمان های مسکونی تجاری و اداری رخ می نماید. این مجموعه می کوشد تا بر کیفیت ، بسته بندی و تنوع محصولات خود بیافزاید و با حفظ موجودی انبار قوی و ارسال سهل و آسان به راه های درو و نزدیک موجبات رضایت مشتریان و همکاران فروش را فراهم آورد.

گروه تولیدی آجر زیگلتون که به یاری خداوند متعال با دارا بودن مشتریان و همکاران فروش متعدد در سطح کشور در راستای اهداف متعالی خود هم اکنون در آستانه صادرات محصولات خود به سایر  کشورهای متقاضی قرار گرفته است از شما دعوت می نماید که با نگاهی عمیق و دقیق به تولیدات این مجموعه و بر اساس سلیقه و نیاز خود ، بهترینها را انتخاب نمایید که ، بهترین ها همواره شایسته شماست.

گروه تولیدی زیگلتون بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد

برترین تولید کننده آجر دست ساز در ایران از نظر کیفیت و ظرفیت تولید